Perspektiva metalne industrije u zoni ekonomskog razvoja provincije Hebei

Kako bi nastojala otvoriti novu situaciju visokokvalitetnog razvoja ljevačke industrije u našoj županiji, vodeća skupina naše županije 24. ožujka provela je terensku istragu relevantnih industrijskih organizacija, istraživačkih instituta, ljevaonica i ljevačke industrije klastera u provinciji Hebei, i duboko raspravljali o razvojnoj viziji metalne industrije (direktor Wang s prve desnice, generalni direktor Yang Haixiang s druge desnice)

Tijekom posjeta, gospodin Wang i gospodin Liang, zajedno s Yangom Haixiangom i Wangom Zenghuijem, višim generalnim direktorima naše tvrtke, vodili su komunikaciju na licu mjesta o tome kako realizirati visokokvalitetno planiranje razvoja livačke industrije u kombinaciji s trenutna situacija zaštite okoliša, tržišna ponuda i potražnja, razina opreme poduzeća i izgledi za razvoj naše županije.

Wang Zenghui, generalni direktor naše tvrtke, pokazao je županijskim čelnicima naša savršena postrojenja za zaštitu okoliša i naprednu tehnologiju proizvodnje silikagela te postigao jednoglasno priznanje i pohvale vodećeg tima. Generalni direktor Wang istaknuo je da je u ovom trenutku ljevačka industrija razvija se u smjeru inteligencije i zelene. Potrebno je promicati integraciju nove tehnologije i tradicionalne tehnologije lijevanja te promicati visokokvalitetni razvoj ljevačke industrije.

Prospect of metal industry in Hebei Province Economic Development Zone

(fotografija lijevo 1, generalni direktor Wang Zenghui)


Vrijeme objavljivanja: svibanj-06-2021